De Quinta Do Tedo Colheita 2005 is een uitzonderlijke port die de essentie van het Douro-terroir en de eeuwenoude expertise van de Portugese wijnbereiding vastlegt.
De oogst van 2005, afkomstig uit een droog jaar met een oogst rijk aan expressie, biedt een unieke en verfijnde ervaring.
Het complexe aromatische profiel en de harmonieuze structuur maken het een essentiële keuze voor kenners en professionals in de wereld van portwijnen.
PROEFNOTITIES :
KLEUR: Baksteenrood met amberkleurige highlights.
NEUS: Zeer expressieve en kruidige aroma's, een mix van halfgedroogd fruit (abrikoos, vijgen, pecannoten) met sinaasappelschil, een vleugje drop, anijs en curry.
SMAAK: Gebalanceerde zuurgraad en suiker met goed geïntegreerde alcohol; tonen van pruimen en abrikozen met aanwezige zuurgraad, bittere sinaasappelschil, drop en kaneel in een aanhoudende afdronk. De Colheita 2005 biedt een unieke kick!
AFDRONK: Lang en aanhoudend met tonen van gedroogd fruit en specerijen.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
PROEFNOTITIES
KLEUR Goud met amberkleurige reflecties.
NEUS De eerste neus onthult houtachtige en vanilletonen. Vervolgens ontwikkelen zich aroma’s van verse vruchten, witte bloemen en honing.
SMAAK In de mond is hij soepel en gulzig, met fruitige en vanilleachtige smaken.
De Quinta Do Tedo Fine Tawny 8 Years Old is een verfijnde en expressieve port uit de prestigieuze wijnstreek Douro in Portugal.
Deze Tawny, die acht jaar gerijpt is, onderscheidt zich door een complexe aromatische palet en een luxueus zijdezachte textuur.
Ideaal voor portliefhebbers en barprofessionals, is deze Fine Tawny een ware uitnodiging om de rijke en genuanceerde smaken van de Douro te ontdekken.
Etsu is in Hokkaido uitgewerkt volgens een geheim Aziatisch recept met verschillende Aziatische plantaardige ingre-diënten (bessen, paprika’s, thee en verse citrus van de Japanse eilanden) inclusief gele ‘yuzu’ die de gin domineert.
Vaak beschouwd als de favoriete druivensoort voor veroudering, vinden we hier de ruwe Baco Armagnac, zonder enige kunstmatige toevoegingen, identiek aan hoe het uit de alambiek komt.
PROEFNOTITIES KLEUR: Gepolijst goudNEUS: Elegante, frisse citroenschil in lagen met romige vanille en knapperige groene appelsSMAAK: Gemalen specerijen en gedroogde sinaasappelschijfjes omhuld met intense zoetheid van stevige honingAFDRONK: Romig en leerachtig met tonen van zoete vanille
Cihuatán Alux is een limited edition rum geïnspireerd op de Maya-legende van de Aluxes, beschermgoden van het land. Volgens de Maya overlevering leefden deze goden in maïs- en cacaovelden, omdat deze werden beschouwd als de heiligste gaven van de aarde. Aan het begin van elk oogstseizoen hielden de Maya's als dank aan de Aluxes een betoverend feestmaal vol rijke lekkernijen van chocolade en maïs. Als geschenk aan deze beschermgoden heeft onze Master Blender deze rum gemaakt met tonen van Maya atole, cashewnoten, gember, kaneelstokjes, geroosterde maïs en chocolademousse.
De Quinta Do Tedo Colheita 2005 is een uitzonderlijke port die de essentie van het Douro-terroir en de eeuwenoude expertise van de Portugese wijnbereiding vastlegt.
De oogst van 2005, afkomstig uit een droog jaar met een oogst rijk aan expressie, biedt een unieke en verfijnde ervaring.
Het complexe aromatische profiel en de harmonieuze structuur maken het een essentiële keuze voor kenners en professionals in de wereld van portwijnen.