De GlenAllachie 15 Jaar is een Schotse whisky die het onwrikbare streven van de distilleerderij naar uitmuntendheid belichaamt. Onder leiding van meester-distilleerder Billy Walker is elk aspect van het proces tot in de puntjes verfijnd. Gerijpt gedurende 15 jaar in een combinatie van Pedro Ximenez-, Oloroso- en Hogshead-vaten, onthult deze single malt een ongeëvenaarde rijkdom en complexiteit. Gebotteld op 46%, niet koud gefilterd en zonder toevoeging van kleurstoffen, biedt deze whisky een authentieke en pure expressie van vakmanschap uit Speyside.
PROEFNOTITIES:
NEUS: Omhullende aroma's van zwarte kersen, gouden siroop en zachte kruiden, verrijkt met verleidelijke tonen van toffee, gekarameliseerde vijgen en hazelnoten.
SMAAK: De kenmerkende toets van heidehoning mengt zich met sinaasappelschil, cacao en een vleugje gember. Dit alles wordt versterkt door een aanhoudende afdronk van gekarameliseerde bruine suiker.
AFDRONK: Rijk, intens en verleidelijk, met een blijvende indruk van pure chocolade en verfijnde kruiden.
Datasheet
Specifieke referenties
Dit is zeker de beste leeftijd voor Armagnac liefhebbers die vurigheid en rijpheid waarderen.
San Cosme is een ambachtelijke mezcal, gemaakt van 100% Espadin-agave, geteeld in de pittoreske regio Santiago Matatlán, Oaxaca.
Een authentieke vertegenwoordiger van de Mexicaanse traditie, deze drank vangt de essentie van Mexico in elke slok.
Sinds 2010 heeft San Cosme mezcal-liefhebbers betoverd met zijn unieke smaakprofiel en moderne flesontwerp.
Speciaal geselecteerd door Billy Walker, gelimiteerde editie (2.000 kisten), gerijpt in Bourbon-vaten en secundair gerijpt in vaten uit de Douro-vallei, gerijpt in Speyside, niet koud gefilterd en zonder toegevoegde kleurstoffen. Gelegen in het hart van Portugal is de Douro-vallei een van de oudste beschermde wijnregio's ter wereld, opgericht in 1756. Met de hoogste classificatie van wijnen in het land als Denominação de Origem Controlada (DOC), is deze historische regio een belangrijke producent van robuuste en karaktervolle rode wijnen. Factoren zoals de eikensoort, het toastniveau en de kuiperij van het vat laten elk een unieke stempel achter op de rustende spirit.
De GlenAllachie 12 jaar is een niet-geturfde Speyside single malt, het embleem van de distilleerderij, dat GlenAllachie's onafhankelijke en nauwgezette aanpak perfect illustreert.
Deze whisky belichaamt de filosofie van het huis: uitzonderlijke vaten zijn essentieel om een whisky van superieure kwaliteit te creëren.
Met complexe maar evenwichtige smaken van zoete kruiden, geroosterde koffie, gebakken appels en cacaopoeder, zal deze rijke en gestructureerde whisky de meest veeleisende fijnproevers aanspreken.
BARSOL Pisco wordt geproduceerd in de Bodega San Isidro. Alle druiven die voor BARSOL Pisco worden gebruikt, worden geteeld op eigen bedrijfsterreinen rondom de Bodega. De Bodega kan bogen op bijna 100 jaar ervaring in de productie van pisco van hoge kwaliteit.BARSOL Selecto Acholado pisco heeft een grote mengbaarheid en werkt in cocktails zoals Pisco Sour, Capitán, Chilcano of elke andere moderne pisco-drankcreatie. Vanwege zijn uitstekende kwaliteit heeft BARSOL Selecto Acholado vele prijzen gewonnen in verschillende wedstrijden in Peru en over de hele wereld. Het is een pisco van grote harmonie, evenwicht en briljantheid.
Speciaal geselecteerd door Billy Walker, Limited Release: 2.600 kisten, gerijpt in Bourbon-vaten en secundair gerijpt in Grattamacco-vaten, gerijpt in Speyside, niet-koud gefilterd, zonder toegevoegde kleurstoffen. Factoren zoals de essentie van eikenhout, het niveau van verkoling en de kuiperij van het vat laten elk een unieke indruk achter op de rustende spirit. Het eikenhout zelf is eerder beïnvloed door de druivensoort en het terroir van de wijngaard waaruit deze vaten afkomstig zijn; zo voegt het hout onderscheidende lagen van complexiteit, diepte en charme toe.
Deze whisky werd gedistilleerd op 26 maart 2010 en gerijpt in een enkel Sherry ex-PX vat #804032 gedurende 13 jaar.
688 flessen werden geproduceerd voor België.
Deze mahonie mout krijgt zijn kruidige, kruidige smaken door rijping in hogsheads van Spaans eikenhout (Quercus Robur). Dit specifieke hout is afkomstig uit de regio's Galicië en Asturië, meer bepaald uit de bossen van het Cantabrisch gebergte, waar een koel en vochtig klimaat heerst, vochtig klimaat hebben. Het eikenhout werd gedurende ongeveer 18 maanden aan de lucht gedroogd en vervolgens geroosterd en verkoold tot een gemiddeld niveau. tot een gemiddeld niveau, waardoor het eikenhout wordt geopend en onze complexe spirit zijn karakter uit het vat kan halen. De secundaire rijping in deze maagdelijke vaten verdiept de mahonie tint van de whisky en creëert een smaak rijk aan gedroogd fruit, maraschino kersen en hints van gember.