Datasheet
Specifieke referenties
Heerlijke zachte en delicate bergcrème, waarin de smaak van pistachenoten samensmelt met de witheid van de room, verkregen uit verse melk uit Trentino. De Alpine Marzadro-crèmes zijn de emblematische expressie van de alpiene valleien. Dankzij de zachtheid van de smaak en het gematigde alcoholgehalte is deze likeur bijzonder geschikt voor een lichte en aangenaam delicate proeverij. Uitstekend aan het einde van de maaltijd, het maakt het mogelijk om desserts en ijs te vergezellen of te bereiden, maar ook om originele en geraffineerde cocktails te creëren.
De Tomatin 18 Year Old is een malt van wereldklasse.
Gerijpt in traditionele eiken vaten en eerste vulling Oloroso Sherry butts, ontwikkelen de honing en zachte eiken smaken zich tot een hint van donkere chocolade met een citrusbite voor een aanhoudende zoete en licht droge afdronk.
Wij verzamelen wilde planten uit de bergen rond de distilleerderij om deze buitengewone gin te maken.
Deze duurzaam geplukte planten gaan vers (niet gedroogd) in de distilleerketel, binnen enkele uren na het plukken. Ze worden zorgvuldig langzaam gedistilleerd om de delicate smaken in kleine batches naar boven te halen.
De snijpunten worden per batch bepaald, op basis van geur en smaak (nooit getimed of geautomatiseerd) alsof elke batch de eerste is, waardoor deze gin op een heel ander smaakniveau komt.
De kennis, ervaring en moeite die in elke fles gaan, is wat het zo speciaal maakt.
Wij zijn er dol op in een G&T gegarneerd met een partje grapefruit en een vers gescheurd takje basilicum. Of probeer het eens in een Tom Collins.
Hedonist is een moderne likeur, een subtiele en verfijnde mix van Cognac, geïnfuseerde gemberlikeur, met een vleugje vanille.
Merlet C² Koffie & Cognac combineert de knowhow van de familie Merlet als zowel likeurmakers als distilleerders en benadrukt twee klassieke "na-diner" favorieten. Merlet werkte samen met een brander uit hun regio, Merling in La Rochelle, om de herkomst en variëteit van de koffie (Braziliaanse Arabica) te selecteren en om direct te werken met vers gebrande koffiebonen.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap wordt meteen uitgegist tot cider die wordt gedistilleerd. De dubbele distillatie vindt 6 maanden na de gisting plaats. De eerste distillatie geeft de "petite eau" van 30% van het volume en het is de tweede distillatie, die van de "petite eau" die de Calvados oplevert.
Rijping: Minimaal twee jaar. In geroosterde eiken vaten van 400 liter, waarvan 50% nieuw.
De Merlet Crème de Mûre combineert twee soorten bramen, met een vleugje andere rode vruchten, die elkaar aanvullen en rijkdom en complexiteit toevoegen. De familie Merlet betrekt hun vruchten van partnerproducenten om een constante kwaliteit te garanderen.