Grappa van een enkele druivensoort met een verfijnd en elegant aroma en een intense, droge smaak. Het wordt verkregen door bain-marie distillatie van Chardonnay-druivenmost in een discontinu distilleerapparaat, en vervolgens gerijpt in kleine eikenhouten vaten van 225 liter gedurende een periode van minimaal 36 maanden, waarin de meester-distilleerder de ontwikkeling van de blend nauwlettend volgt en de geuren en aroma's controleert om een optimale balans te bereiken.
PROEFNOTITIES:
NEUS: Verfijnd en elegant.
SMAAK: Zachte en droge mondgevoel.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De Tomatin 12 Year Old Sherry Cask is een uitzonderlijke single malt die het vakmanschap van de Highlands-distilleerderij belichaamt.
Deze whisky heeft 12 jaar lang volledig gerijpt in first-fill sherryvaten, wat zorgt voor ongeëvenaarde aromatische rijkdom en diepte.
Het is een recente toevoeging aan het Tomatin-assortiment, speciaal ontworpen voor gespecialiseerde wijnhandelaars en spiritliefhebbers.
De Tomatin 12 Year Old Sherry is een zachte en gemakkelijk te drinken whisky, boordevol complexe en verleidelijke smaken.
Saigon Baigur Premium Dry Gin is een uitzonderlijke gin die de exotische geest van Vietnam belichaamt.
Zorgvuldig vervaardigd in district 9 van Ho Chi Minhstad, is het de eerste gin die in dit land wordt geproduceerd en onderscheidt het zich door het gebruik van unieke lokale planten.
Onder hen bevinden zich zwarte kardemom uit de noordelijke jungles, zeldzame Boeddha's Hand-citrus uit Hanoi, Saigon-kaneel uit de centrale bergen en lotusbloem uit de Mekong-delta.
Met de toevoeging van Macedonische jeneverbes en andere zorgvuldig geselecteerde planten biedt deze gin een rijke en verfrissende aromatische ervaring, perfect voor liefhebbers van fijne sterke dranken.
PROEFNOTITIES
AGAVE Agave Espadin uit Santiago Matatlán Oaxaca
INGREDIENTEN Ataulfo-mango, ancho peper, guajillo peper, pasilla peper, morita peper, arbol peper, pasilla mixe peper, chiltepin peper, tamarinde, sinaasappelschil
PROCES 7 dagen infusie + 7 dagen rust + 7 dagen filtratie
Deze verfijnde Franse likeur, 100% natuurlijk, is een voortreffelijke combinatie van Williams-peer en cognac.
Grappa gemaakt van een enkele druivensoort: Grappa met een intens aroma dat sterk de zintuigen aanspreekt en een zeer harmonieuze smaakervaring biedt. Het wordt verkregen door de bain-marie distillatie van Gewürztraminer-druivendraf in een discontinu alembiek, waarna het minstens 36 maanden wordt gerijpt in kleine eikenhouten vaten van 1.000 liter. Gedurende deze periode houdt de meester-distilleerder de ontwikkeling van het mengsel nauwlettend in de gaten, waarbij hij de geuren en aroma's controleert om een optimale balans te bereiken.
Grappa van een enkele druivensoort met een verfijnd en elegant aroma en een intense, droge smaak. Het wordt verkregen door bain-marie distillatie van Chardonnay-druivenmost in een discontinu distilleerapparaat, en vervolgens gerijpt in kleine eikenhouten vaten van 225 liter gedurende een periode van minimaal 36 maanden, waarin de meester-distilleerder de ontwikkeling van de blend nauwlettend volgt en de geuren en aroma's controleert om een optimale balans te bereiken.