Geproduceerd in het hart van de Tottori-regio, in het westen van Japan, is de San-In Blended Whisky een creatie van de Kurayoshi-distilleerderij. Het zachte en soepele karakter is te danken aan het gebruik van zuiver bronwater afkomstig van de berg Daisen, bekend om de kwaliteit van zijn natuurlijke hulpbronnen. Deze lichte en verfrissende Japanse whisky, bekroond met talrijke internationale onderscheidingen, is ideaal voor liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe smaken of voor een eerste kennismaking met de wereld van Japanse whisky's. Met zijn subtiele balans en aromatische verfijning behoort het tot de traditie van Japanse whisky's die ambachtelijke vakmanschap en respect voor de natuur combineren.
PROEFNOTITIES:
NEUS: Een elegant en fruitig bouquet met tonen van peer, vanille en abrikoos.
SMAAK: De aanzet is zacht en rond, met smaken van meloen, peer en gember. Op de achtergrond verrijkt een subtiele hint van vanille en wierook de complexiteit van deze blend.
AFDRONK: Een perfecte balans tussen zachtheid en warmte.
Datasheet
Specifieke referenties
NAGA SIAM Edition, door zijn lange rijping op hout, ontwikkelt complexe houtachtige aroma's die sandelhout en geroosterde geuren combineren. Vervolgens komen tonen van noten en karamel naar voren. De rum heeft een soepele en ronde structuur, kenmerkend voor NAGA-rums. Geroosterde smaken verschijnen en ondersteunen de elegante tonen van noten, vanille en tabak. De afdronk is lang en het geheel wordt gedragen door een zeer elegante houttoets.
Ontdek de Mintis Amarena Cherry Gin in een elegante geschenkdoos, vergezeld van een glas, ideaal voor ginliefhebbers en degenen die van unieke fruitige smaken houden.
Gemaakt door de familie distilleerderij Torino Distillati in Moncalieri, onderscheidt deze uitzonderlijke gin zich door zijn rijke aroma's en tonen van Amarena-kersen, een Italiaanse specialiteit die hem een onnavolgbare fruitige en gastronomische karakter geeft.
Een single malt whisky gemaakt van zorgvuldig gekozen peated malt, gedistilleerd in de natuurlijke omgeving van Tottori en gerijpt in geselecteerde vaten.
Deze whisky roept een zachte, fruitige zoetheid op, met een rokerige, turfachtige finish. Dit meesterwerk, zorgvuldig vervaardigd met hart en passie, wordt op smaak gebracht met natuurlijk bronwater van hoge kwaliteit van Mt. Daisen.
Dubbel gedistilleerd in koperen ketels en vervolgens gerijpt in Sakura eikenhouten vaten, de beroemde en emblematische Japanse kersenboom, iconisch symbool van de Japanse kerselaar. Vaak gebruikt als metafoor voor de vergankelijkheid van schoonheid en het leven, is het altijd een bron van inspiratie geweest voor Japanse kunstenaars.
De rijping van Phraya Elements volgt de traditie waarbij het distillaat wordt gerijpt in Amerikaanse eiken ex-bourbonvaten, die worden opgeslagen en blootgesteld aan de open lucht nabij rustige lagunes. Een blend van gerijpte rum, deze premium kwaliteit rum biedt unieke smaakervaringen die de geest van de "Craft of Refinement" weerspiegelen.
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.