PROEFNOTITIES : NEUS: Verfijnd evenwicht tussen wilde kruiden, gedroogde steenvruchten, karamel en honing, diepe mineraliteit en eikenhout. SMAAK: Eerste zoete, fruitige en kruidige tonen, rokerige accenten en karamel. AFDRONK: Vochtig en aards met subtiele tonen van eikenhout.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Verfijnd evenwicht tussen wilde kruiden, gedroogde steenvruchten, karamel en honing, diepe mineraliteit en eikenhout.
SMAAK: Eerste zoete, fruitige en kruidige tonen, rokerige accenten en karamel.
AFDRONK: Vochtig en aards met subtiele tonen van eikenhout.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Oude rum gerijpt in Amerikaanse en Franse eikenhouten vaten gedurende 3 tot 6 jaar.
Te genieten puur, met of zonder ijs, in een "ti-punch vieux" of als een longdrink.
De Sortilège Bosbessen is een Canadese whisky-likeur met esdoornsiroop, verrijkt met de heerlijke smaken van de beroemde wilde bosbessen uit de regio Lac Saint-Jean. Het resultaat is een opmerkelijk verfijnde likeur die zowel fruitig als licht zoet is. Het wordt het best gekoeld of met ijs geserveerd, en dankzij de rijke smaak is het ook geschikt voor koffie en cocktails. U kunt het ook puur serveren als perfecte afsluiter van een voortreffelijke maaltijd. Sortilège wordt bereid volgens een origineel recept van de afstammelingen van de eerste kolonisten van Quebec, die de whiskybrouwtechnieken van de Nieuwe Wereld meenamen en een lokaal inheems ingrediënt, esdoornsiroop, toevoegden om een echt unieke spirit te creëren.
De tiende whisky in Penderyn’s Icons Of Wales Edition heet YMA O HYD. Het is een patriottisch volkslied, geschreven door Dafydd Iwan, en is overgenomen door de Rode Muur (Welshe voetbalsupporters). Deze whisky wordt geproduceerd in samenwerking met FA Wales als de officiële whisky voor de WK-campagne van Wales in 2022.
Dubbel gedistilleerd in potstills en vervolgens gerijpt in Sakura-eiken vaten, de beroemde en iconische Japanse kersenboom. Vaak gebruikt als een metafoor voor de vergankelijkheid van schoonheid en het leven, is het altijd een bron van inspiratie geweest voor Japanse kunstenaars.
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
PROEFNOTITIES : NEUS: Verfijnd evenwicht tussen wilde kruiden, gedroogde steenvruchten, karamel en honing, diepe mineraliteit en eikenhout. SMAAK: Eerste zoete, fruitige en kruidige tonen, rokerige accenten en karamel. AFDRONK: Vochtig en aards met subtiele tonen van eikenhout.